canums.

tatilden sonraki, ilk pazartesi korkutucu oluyor. arkamdan neler değişti acaba diye hayıflanıyordum işe giderken. söz verdiğim günde de işte olamamıştım. hasta olduğumdan, yatmam gerekti, bugüne kadar. bir de direktör arkadaşım, disney’de tatilde. ashley’e kaldım bir de ama sabah lucas ve blake’i görünce, hepsi geçti. koşarak atladı lucas, blake de hemen aldırdı kendini kucağına. bu yıl onları da bir daha noel kutlamaya çağıracağım evime. maddy, sevincimi görünce, dur sana bir şey göndereyim, dedi. gönder, dedim:

canum canum canum canum…

canumslar.

maddy yine şirinlik peşinde ama 1 haftada çok şey değişmiş. asistanımı almışlar yanımdan, çünkü bensiz becerememiş. yerine başka birini başlatmışlar. 28 yaşında. daha hakkında hiçbir şey bilmiyorum ama en azından teenager değil. sam’e üzülmedim çünkü beni satmıştı.

yumuşak başladım haftaya…

böyle de gider umarım. yalnız co-lead olduk yeni başlayan kişi ile. çünkü cda’ini almış. benim de kısa süre içinde almam gerekiyor. neyse ki gece gündüz bakıyorum. aslında bir de bu var ve tam 1 ayım. 15 Eylül’de sınavdayım.

yılın geri kalanı, biraz yoğun geçecek gibi duruyor ama sonunda hepsine değecek.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.