plans

akşamları uyku saatimi tutturamadığımdan, gecenin 2-3’lerinde kalkabiliyorum. sonra yeniden yatıyorum ama arada mutlaka 1-2 saatlik bir boşluk oluyor. akşam eve gelir gelmez, duş aldığım an, yatağa aitim. kafamı kaldıramıyorum. akşam yemeği bile yiyemiyorum, sadece ilaçlarımı almak için uyanıyorum. eşim uyandırıyor. bazen yemek de yediriyor zorla. gerçekten 8’e kadar beklemem gerek ama bir türlü başaramıyorum. bu hafta, bir takım başarısızlıklar söz konusuydu. umarım pazartesiden sonra böyle olmayacak.

güzel bir hafta sonu geçirmeyi planlıyorum. sanırım ilk işim, hediye tişörtümle koşmak veya çayırda kuşlarımla yürümek olacak. community college yollamış tişörtü bir sürü sticker ile.

iş yerinde, sert bir hafta oldu. direktör, arkadaşım olduğu için, sanılıyor ki, ben karar veriyorum insanların kariyerlerine. direktörüm, kısa zaman içinde bana kötülük yapanların hepsini floater’a düşürdü. şu ırkçı da dahil. adalet anlayışı biraz geriden geliyor ama tam geliyor. yeni bir çalışma arkadaşım var. çok tatlı ve yaşıma yakın biri. diğerleri ile de muhattap olmamak için, diğer kreşlerimize yardıma gittim 1-2 gün. oradaki bebeklerle oynadım. onlar da tatlıydı.

kafamda, sürekli seyahat planları yaptım. kışın peru’ya gitmem çok zor hava şartlarından dolayı. sezonu mayıs gibi başlıyor. yani, başka bir yere gitmem gerek yoksa kosta rika’ya götürülürüm. yeni bir şeyler istiyorum. bir yer bulmam gerek.

türkiye seyahatlerimi de hep avrupa üzerinden aktarmalı yapacağım bundan sonra. şikago-londra-istanbul, istanbul-paris-şikago gibi. içimdeki gezme dürtüsünü bir türlü durduramıyorum artık. sadece bu kaldı elimde sanırım. bir de bebekler. yazın da fmla alacağım. alaska kesin! türkiye’den de romanya’ya giderim.

planlar planlar…

tüm gün bunları düşünüyorum. amerikan pasaportum olacak nasıl olsa diye bu planlar ama sınavın çalışma kağıtlarına bir kez bile baktım mı?

hayır.

ders çalışarak geçecek hafta sonu biraz. bir de gün batımını sahilde izleyip, akşam kumsalında suya giresim var.

happy saturday

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.