baby girl.

az önce ashley’in bebeği için aldığım hediye. kafayı yiyeceğim. ben neden böyleyim. ashley’in çocuğu düşürmek üzere olduğunu ve hormonal olarak etkileyen iğneler vurulduğunu duydum bugün. moral olsun diye baby shower partisi vereceğiz. sıkıntıları var, ben de kötüyüm, görülen o ki, birbirimizden çıkardık. seni kovmadı o gün, kovabilirdi, eğitim menajerine, 5 çalışanının yanında ayar vermek nedir diye güldü direktör arkadaşım. iyi biri olduğunu biliyor, biraz da ben hayır derdim biliyor diye kovamadı, dedi.

cda lisansımı alınca, yeniden lead olacağım. sınıftaki arkadaşımla co-lead olacağız. çok kolay olmayacak, zamanım kısıtlı.

öfke ve anksiyete problemim olmasa, asla affetmem ama çok zor durumdaydım o günlerde. birine şiddet bile uygulayasım vardı. yani havadan atılmadı bana o klonopinler. birinin yardımı ile, tam dozunda kullanırsanız büyük zarar görmezsiniz. yine zarar görürsünüz çünkü insanı robota çevirir. ne mutluluk, ne mutsuzluk, hiçbir şey hissedemez hale gelirsiniz. şu an ihtiyacım olduğu için kullanıyorum. iyi yanı, silme işini başarıyla yapmasıdır. beyin hücrelerini çok hızlı öldürür. travmaları çok iyi atlattırır. sadece çok fazla doz alıp, abuse yaparsanız, bağımlılık yapar. çok para harcama, aşırı cesaret, ilişkilerinizde bozulma, çok önemli şeyleri unutmaya ki core memory de dahildir buna, ne yazık ki neden olur. yoksunluğunda da, canavara dönersiniz. kısa süreli kullanıp, azaltılıp, bırakılmalıdır.

bırakacağım da.

kendi dünyama bırakılırsam, iyileşeceğim de…

ne olur böyle olsun.

güzel birgündü diyebilirim. bol bol konuştuk, dertleştik direktörümle. çok yorgunum. tek tesellim, gelecek hafta sonu, ufak da olsa yeni bir geziye çıkmam. en azından beynime ekilen şeylerden biri, işe yaradı. iyi hissettiriyor gezmek.

o çocuk düşmeyecek. dünyaya gelecek. onu rüyamda gördüm.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.