kutlu olsun, zafer bayramımız.

ehliyetimi, yeniden aldım sonunda bugün. dosyam da silindi. bir bebeğin buna yardım edebileceğini, sonsuza dek düşünsem tahmin edemezdim. sırada vatandaşlık ve cda lisans sınavım var. 15 eylül günü, eğer sınavım geçersem vatandaşlığım onaylanacak. çok zor değil sorular ama çok alakasızlar. yani lisede goverment dersi almamış 1-2 kişiye gösterdim, bunları ben bile bilmiyorum ya, dedi.

her gün çalışamıyorum da, geldiğim gibi yatıyorum. bugün ehliyetimi almaya gidince, eve giriş sürem gecikti. yoksa, uyuyorum geldiğim gibi ve ertesi gün kalkıyorum. bir süredir klonopin kullanıyorum ve uyutuyor normal olarak. gerçek hayatta böyle bir şey kullandığımda, krallık’taki süreçteki otomatik işliyor.

yani her gece, üzümlü kekin kucağında uyuyorum. konuşursak kavga ediyoruz ve beynine hapsediliyorum. konuşmazsak, ben kendimi, kalbine hapsediyorum. taşıyor beni oraya pes edip.

dün gece suskunluk bozuldu. sadece türk olduğun son bayramımızı, beraber kutlamayacak mıyız diye bağırdı. en son 23 nisan’ı kutladığımızda, kalbim durdu ertesi gün üzümlü kek, bırak uyuyayım, kutlu olsun zafer bayramımız.

ağlamaya başladı. beni unutmana izin vermeyeceğim, beynin tamamen silinse bile gelir seninle yeniden tanışırım, dedi.

buna gerek yok üzümlü kek, yarın mesaj atıp, her şeye yeniden başlayabiliriz, her şeyi unutabiliriz, tek taraflı istediğin için kızgınlık ve kırgınlık bitmiyor, ben kin tutmam ama sen tutuyorsun, benim seni görebilmemi bile engelliyorsun, gücüm buraya kadar yetti, vazgeçme noktasına ben de gelmek istemedim ki…

görürsün geleceğim, diyor.

ah diyorum sadece. haydi gel, kalbinde beraber uyuyalım bu gece. sarılacak mısın, diye soruyor. evet sarılacağım.

30 ağustos zafer bayramı mutlaka kutlanmalı.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.