happy labor day!

hayatımın en zor günlerinden biri. sadece hasta olduğum için değil, moralim de bozuk olduğu için, uyanamadım. christy işi bırakıyor. başka bir teklif almış. gerçek nedenini öğrendiğimde, kızlardan bıktım yanıtını verdi. kim bıkmadı ki. ona, eğitimsiz insanlarla çalışmak çok zor demiştim, bu çok kabaydı demişti. dediğim yere geldi. ashley’e baby shower için hediye aldığım iyi oldu. başka şeyler de alayım hatta. direktör olacak. iyi geçinirsem, çok iyi ederim. mutlaka ayrılacağım, sonsuza kadar çalışmayacağım orada ama iyi ayrılmam gerek. christy referans mektubumu şimdiden yazacak. önemli olan direktör olarak onun yazması zaten.

ikinci kötü haber, annemden geldi. babamın o tarihlerde kontrolleri olduğunu, kız kardeşimin de vize yüzünden gelemeyeceğini duyunca, tek başına gelmek istemediğini belirtti. noelden sonra 10 günlüğüne de olsa, ben gideceğim sanırım. her şey ashley ile ilişkime bağlı. yeni yıla, istanbul’da girerim herhalde ama noel’den 1-2 gün sonra baby bush ve lucas bush’la bir daha noel kutlama hayalim vardı. daha sormadım ama soracaktım. yani yeni yıldan 1-2 gün önce gelebilirim ancak sanırım.

istanbul’da gezerim. gerçi son halini hiç merak etmiyorum ama zonguldak’ta da yapılabilecek çok şey yok kışın. izmir’e de gidemeyiz, uzak. eğer o zamana kadar pasaportumu almış olursam, aktarmalı gelirim o aktarma da ingiltere olur, muhtemelen. 1-2 gün de orada kalırım. zaten kışın bir yere gitmem lazımdı kosta rika yerine. cuma günleri çalışmıyorum. mecbur 8 cuma çalışacağım. kasım ve aralık’ta. bu geziye gidebilmem için. 15 gün çıkarabilirim sanırım. üzerinde 1 ay düşüneceğim. karışık şu an.

aslında, hep noel’i ABD’de, yeni yılı ise evde kutlamak istemişimdir.

neyse, başlasın 4 günlük işçi bayramımız. gerçekten bayram oldu bana bugün ve yarın işe gitmeyince. yarın hazırlık, cumartesi yolculuk.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.