fishdom.

genellikle uyuyup, gözümü zor açtığım ama açtığımda da, ya oyun oynayıp ya da vatandaşlık sınavı çalıştığım bir gün oldu. fishdom bağımlısı oldum. şu anda video oyunu oynamam lazım ama takıldım kaldım. zeka oyunu olduğu için sanırım. ilk defa telefonda, bu derece yoğun bir şekilde bir oyunu oynuyorum. manyak balık.

yarın yolculuk günü. henüz bir heyecan yok ama yola çıktığımızda mutlaka olacak. adada, sadece bisiklet ve at arabası kullanılıyor. indiğimiz gibi, at arabası bulacağız bizi otele götürmeleri için. çok büyük bir yer değil ama çok şirin bir yer.

bir yandan da yılbaşı için planlar yapmaya başladım. olmayacak şey değil. 8 cuma çalışırsam ekstra, bana 2 hafta veriyor. tatilleri de kattığımda süre 20 günü buluyor. istanbul’da ailece bir airbnb’de kutlayabiliriz. sonra zonguldak’a gidip birkaç gün kaldıktan sonra, izmir’e gitmek istiyorum. oradan kaş’a gidesim var hatta. kaputaş plajını hiç görmedim ben. neden görmedim diye soruyordum kendime bugünlerde.

eğer o zamana kadar abd pasaportum da gelirse, ingiltere aktarmalı uçacağım. 1-2 gün orada kalacağım.

bakalım, ne kadar gerçekleşir hayaller.

istanbul’u müthiş özledim ama. 4 yıl oldu en son gördüğümde. şekerci erol’u çok merak ediyorum. boğaz turu da olmazsa olmaz. aklıma şu an başka yer gelmiyor ama o zamana kadar eminim ki gelir. belki zonguldak’tan kaş’a geçer, ankara’da da 1 gün dururum. üzümlü kek ile gezdiğimiz kafelerde oturur, bir şeyler yerip içerim.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.