mackinac bridge – aurora.

başından, sonuna zevk aldığım ama aynı derecede hastalandığım bir hafta sonu oldu. yamulmuş bir durumdayım. sıcak bir duştan sonra yarına kadar uyumayı düşünüyorum. bol bol gezdiğimi ders çalıştığım aynı zamanda, ders çalışmaktan çok fishdom oynadığımı inkar etmem gerek. bağımlılık yapıyor oyun. oyun da çok iyi çıktı. psp’lerde oynadığımız oyunlara benziyor, kamerayı yatay tutunca, o günler mi aklıma geldi, nedir.

her insanın, arkadaşı olmalı bu hayatta. evlilik dediğimiz şey, bir evi, bir hayatı, bir yakın arkadaşlığı paylaşmak, kadim bir dost olmak. eşim bana hep böyle hissettiriyor.

mackinac adasında, at arabasında, güneş yokken ve rüzgarlıyken 2 saat dolaştım. sanırım orada hasta oldum. dün gece sürekli donarak uyandım. ateşim yüksekti.

aslında bunu yapmamamız lazımdı ama hemen dibimizde kuzey ışıklarını görmeden, yatağa girmek olmazdı.

fotoğraf makinasını ayarlayana kadar, çıplak gözle de görülüyordu. iphone ile de çekim yapılabiliyordu. iphone 13 ile bile, harika fotoğraflar çekilmiş.14’ü hayal edemiyorum. teknoloji, kendini aldırıyor resmen.

iyi oldu bu tatil. kreşte yeni bir dönem başlıyor. yaza kadar ne olursa olsun devam etmeyi başarmalıyım. sonrasını bilmiyorum. uzun bir tatile ihtiyacım olacak. christy, referans mektubu yazacak, o anlamda çok iyi oldu sadece gidişi. ashley kurumdan ayrılırken, hayatta yazmazdı.

uyudum ben.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.