anla artık.

hayatım boyunca, bana güzel sözle seslenilen, hiçbir küslüğü devam ettirmedim, bana uzatılan hiçbir eli geri çevirmedim. gene çevirmem ama arkadaşlıktan bir adım öteye gitmez. bazı şeyler yıkıldı. gönül düzelemeyecek kadar kırıldı. hala da karşı tarafın benimle dalga geçtiğini düşünüyorum. annemleri görmeye gitmemi istemiyor. ne düşünürsünüz? tatil günlerinizi, harcamanızı istemiyor çünkü sizi bir yere çağıracak değil mi? alakası yok. psikopatlık sadece. ayrıca, bazı şeylere öyle alıştırılmışım ki, neden izin istediğimi ben bile bilmiyorum.

aslında bu hastalık değil, doktorum narsist kişilik bozukluğu olduğunu söylüyor. kişilik bozuklukları, tedavi edilen şeyler değil ya da çok zor diyelim. yorumu bu. ben bir yorum yapmadım çünkü onun her zaman bir planı olduğuna inanmak istedim, bilmediğim bir şey olmasını istedim. dün gece rüyamda, onun suçu yok, her şeyi başka bir adam yapıyor, dendi.

birine böyle boyun eğilmişse, benim de eğileceğim anlamına gelmiyor. karşı tarafın boynunu kırmayı tercih ederim. eğer gerçekse.

bana göre, erkek arkadaşı bu kişi. bir şekilde ona anlatmış durumu. ya da o yakaladı. yalan bir, manyağın teki işte, peşime takıldı algısı yaratılmış, kendini kurtarmak için. tabii o çocuk gelip gidiyor bulunduğu şehre, başkaları da biliyor hatta şu an, ortak arkadaşımıza bile muhtemelen bu yalan söylendi, kız benimle iletişimi kesti. her yerden, bunu kanıtlarmışçasına blokeyim.

neden?

başından beri peşime takılmış, elde edebilmek için, gece gündüz çalışmışsın. benim saçmaladığım bir zaman var ama o neden olmuş acaba? kim bilir, ne yaptın. kim bilir ne söyledin de ben o hale geldim. xanax’lar nasıl günde 13 taneye çıktı.

yani tedavi oldum, evlendim, ABD’ye gelin gideceğim. dün olduğum gibi, ABD vatandaşı olacağım. geleceğimi çizmişim. hayat arkadaşımı belirlemişim.

bu arada, ölene kadar da onunla evli kalacağım. çok iyi anlaşıyoruz. bir evin içinde, harika bir şekilde yaşıyoruz. tek başına yaşayabilip, hayatta kalabilecek tipler de değiliz. beni utandırdığın için, türkiye’ye de dönemem.

en büyük haksızlık, o gece benimle dalga geçilmesi değil. daha kendimle ilgili kararımı bile vermemişken, insanların beni böyle tanımlaması.

23 nisan’da kalbim durdu. harika bir üzümlü krallık gecesini, yalanlayan bir günde kalbim durdu.

kalbim niye dursun ya?

seni silmek, geride bırakmak için şu an tedavi görüyorum.

anla artık bazı şeyleri.

çocuk kalpli

One Comment Kendi yorumunu ekle

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.