saving.

bugün de sürekli uyudum. soğuk algınlığı ilacı, kendi ilaçlarıma birleşince beni böyle yapıyor. dün arabada uyurken, kafam koltuktan bile düştü. o derece gitmişim sınav sonrası. güzel haber ise, iyileşmiş olmam. kocaman kocaman antibiyotikler yuttum ama gerekliydi. hafta sonu, evimle meşgul olacağım. sonrasında cda yüklenmem başlayacak. vatandaşlık sınavını geçmem, moral oldu. inanın, sosyal bilimlerde çok kötüyümdür. ikinci sınava kalırım diye düşünüyordum. iki hakkınız var. gerek kalmadı ikinciye.

cda almam, geleceğim için önemli. bundan sonra bir de master teacher eğitimi alsam, başka bir okulda school education manager’ı olabiliyorum. gerçi böyle bir hayalim yok henüz. bunlar daha çok para kazanmaya yönelik şeyler.

hayallerim, noel tatili ve yaz. aradadaki zamanda da, sabırlı ve iyileşmiş olmak. 2023’e anlam, anlamlar yüklemek istiyorum. her şeyden önce, bu yıla iyileşmiş başlamak istiyorum.

alaska gezisini kesinlikle istiyorum. sonrasında türkiye’de uzun bir tatil yapıp, türkiye’deyken avrupa’da başka ülkelere gitmek istiyorum. biri de kesinlikle romanya.

bugünden itibaren, paramı daha dikkatli kullanacağım bu geziler için.

dün, aslında, slot makinasına 20 dolar kazanmıştım, 5 dolar koyup. o 20 doları bile almalıydım. böyle bir bilinç olmalı. hepsini kaybettim. artık olay saving!

casino ile ilgili ilginç bir yorumum daha olacak. slot makinalarında, hep kadınlar vardı. sanırım farklı oyunların döndüğü, üst katlarda vardı. slot makinası dışında, ilgimi çeken bir şey yoktu. slot makinalarını da, oyuncak olarak seviyorum zaten. michigan’da yok. aslında olabilirmiş. sahibinin, native amerikan olması gerekiyor. onların kurma gibi bir hakları varmış.

detroit’e ise, umarım ömrüm boyunca gitmem bir daha. bir süre, uzak yere sürüşlere ara veriyorum sanırım.

iş yorgunluğu üzerine, hafta sonu dinlenmeyince, hastalık kaçınılmaz oluyor. yarın ilk iş, karışık vitamin almak olsun.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.