spooky.

spooky ekim başladı. halloween’in, çok parçası olmak istemesem de, bu yıl kreş yüzünden çok eğlenceli geçecek. kendime nazar verdim. 2 gündür yine kötüyüm. pazartesi adam gibi bir doktora görüneceğim. iyi bir iş haftasıydı. 5 gün gidebildim. yarın da william ve elliot’ın annelerinin davetlisiyim. azıcık da olsa mutluluk verecek. ilacı düşürdüm ama uyku sürem aynı. zaten bir şeyin azı daha çok uyutur. benim yıllar önce çok kullanmamın sebebi, travmaları bir an önce silmekti ama uyutmuyordu çoklu aldığımda. daha çoğuna ihtiyaç duyuyordum. şimdi bir tane ile saatler yatakta geçiyor. bu aslında bira için de aynısıdır, 1 tane içerseniz uyursunuz. 5 tane içerseniz, ayakta kalırsınız, gece iyi uyuyamazsınız.

2mg’dan 1’mg düşünce daha sakinleştim. 2 ağır geliyordu. dikkatsizlikler de peş peşe. telefonumun camı bayadır kırıktı. bugün yenisini almaya gittim. gsm hattı değiştirdiğimizde ve eski telefonlarımızı verdiğinizde, 14 pro max’ler bedava geliyor. aile için ödediğimiz gsm masrafı biraz artıyor sadece. herkesin de telefona ihtiyacı vardı. elimedeki çok büyüktü zaten 12 pro max. düşürmeden kullanamadım ki hiç. 10 kere plastik cam değiştirdim. artık best buy’a gitmeye utanıyordum. çünkü garantisi vardı ve hep bedava değiştiriyorlardı.

türkiye fiyatını görünce, tüylerim diken diken oldu:

iPhone 14 Pro Max 256 GB Uzay Siyahı

46.599,00 TL

yazıklar olsun, ülkeyi bu hale getirenlere. eskiden araba alınıyordu bu parayla. çok ciddiyim, polo satın almıştık 2014 yılında, bu fiyata.

2008-2013 yılları arasında hayatımızı yaşadık biz 80-90 doğumlular. çok üzülüyorum şimdiki gençlere. 2023 haziran’a kadar, herkese sabır diliyorum. şikago’ya oy kullanmaya gideceğim mutlaka.

bugünkü yaptığım iş, odamı temizlemek olsun. şu an bunu yazarken, odanın kalkıp bir yere gitmeye hazırlandığını fark ettim.

hazan hüzün ayı da başlıyor…

yakışan bir şarkı gelsin.

gidiyorum gözüm yaşlı, hatıran har yüreğime, sen sev yağmurları, yağmurlar yağsın üzerine…

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.