you are my sunshine.

görseldeki simon miller. you are my sunshine şarkısındaki, sunshine. 11 aylık değil, cadılar bayramında 1 yaşına başlıyor aslında. öyle de alıştım ki ona. tıpkı blake gibi. iskeletor olmuş oğluşum. 29 ekim’de kreşte treat or trunk etkinliği düzenliyoruz. orada ben de super mario olacağım.

bu sene ilk defa halloween için bu kadar heyecanlıyım. çocuklarımla kutlayacağım için. halloween için gelen çikolata paketleri de hep taze oluyor. daha şimdiden 1 paket twix yedim. cadılar bayramı değil sanki, çocukluğumun şeker bayramı. tema zaten şeker ve çikolata odaklı.

dün paycheck’imi aldığımda, işe bugün başvurduğumdan, tebrik bonusu yatmıştı. o zamanlar, infant 2’de asistan olmak bile, büyük bir şeydi benim için. şimdi ise sınıfın sahibiyim.

bu sınıfta bana zor zamanlar yaşatan maddy ise umrumda bile değil artık. selam bile vermiyorum. sanırım üzümlü kek ile olan hikayemizi, kendine göre yorumlama planları var. hasta bu kız. bipolar. doğru mu yanlış mı bilmiyorum ama rüyalarımda hep onu, üzümlü kek gibi sevmemi istediğini görüyorum. gerçek hayatta da izleri var bu rüyaların. hareketleri var. araba aldı en son, gidip özel plaka yaptırmış turk54 diye.

20 yaşlardaki insanların, bizim hayatlarımıza hayranlıkları olur, sonra aptallık olduğunu anlarlar ama bu turk54, aşırı oldu sanki…

işe başladığım günlerde, blake ise, elma kabuğundaki vitamindi. saçı bile yoktu garibimin.

ilk dönemimin yıldızı blake, ikincisi ise simon. ikisi de eşit derecede yaramaz. çocuklarda bazen, kendimi görmeyi deniyorum.

blake: onu seven her insanı sevmekle…

simon: yaramazlığı ve yakalandığında, gülmesi ile…

lucas: oyuncaklara olan düşkünlüğü ve dürüstlüğü ile…

william: saflığı ile

bana benziyor.

çocukları düşündüğümde hala fmla almayı düşünüyorum ama yılbaşından sonraki 6 aylık süreç, buradaki kaderimi belirleyecek. insanların kalitesizlikleri ile uğraşmaktan bıktım. ashley’nin direktör olduğu bir yerde çalışmak da zor olur benim için. son durumu bilmiyorum ama biri hala bulunamadı. ashley sadece menajer, kesinlikle bir lider değil. can sıkıyor.

öğleden sonra kennedy’nin doğum günü var ama hafif ishal hissettim yine şu an. umarım gidebilirim. umarım aynı hastalık tekrarlamaz.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.