super mario halloween.

halloween’ın mutlu kısmının hazırlıklarına bir bakayım, dedim. aldığım şeyler biraz komplike çıktı. hiçbir zaman kitaptaki gibi değildir zaten. posterlerin özellikle, boyutları inanılmaz büyük. onlarla ne yapacağımı bilmiyorum.

iyi ki önceden bakmışım, çünkü aktivite sabahı hazırlanacak kadar basit bir şey değil. yani zaman yetmiyor aslında hiçbir şeye. yapılması gereken o kadar çok şey var ki. yazın aldığım daybed bile kurulmayı bekliyor. eşimin babası yoğun, yeni evi ile uğraştığı için. bugün, yeni telefonum geldi adresine. getirecek vakit bile bulamadı. pazar günü alırım ancak. iş sonrası, sadece duş almak ve uyumak şu an tüm hayatım.

bu heveslerim de, kreştekilerle aramı açıyor. parası var, gösteriş yapıyor diyorlar. bıktığım şeylerden biri gerçekten bu. halbuki ben oğluşlarıma, unutulmayacak birgün yaşatmak istiyorum. harika fotoğraflar çekilmek istiyorum. yarın mario kostümü de alacağım, işten sonra.

umarım o gün güneşli bir gün olur. böylelikle, büyük posterleri yere de serebilirim. arkasına karton yapıştırsam, dururlar aslında.

kostümleriyle gelecekler. çok komik şeyler giydiriyor anneleri. uğursuz bir günü, 29 ekim’de de kutlamış olacağız hem. 31’inde kutlasak içimde bir sıkıntı olurdu.

evde dekorasyon namına bir şey yapmadım henüz. aldığım tek balkabağını, sincaplarım yedi. güzel haber, evimin önüne, geçen yıl diktiğim kırmızı yapraklı ağaç, sarı yaprakları olan çalının yanında rengini döndürmeye başladı. sevimli hayallerimi önüne koyacağım sanırım.

ağaç istediğim kadar büyümedi yalnız. söz verildiği gibi büyümedi.

bir ara çıkıp, dışarıdaki renk cümbüşünü de fotoğraflamam gerek.

keşke yataktan çıkabilsem.

kaldım içinde. abartısız 4 gündür içindeyim, kişisel ihtiyaçlarım dışında. neyse ki yarın, oyuncaklarıma ve arkadaşlarıma dönüyorum. arkadaşlarım bebek.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.