back to the future.

bugün, en hasta olduğum gün. 101.4 derece ateşle uyandım. dün gece de yüksekti. aklımı yitirtti bana. sabah ve akşam, ilaçlarımı almayı da unuttum. aklım ateşten çalışmıyordu. hastalık, depresyona da soktu beni. psikolojik ilaçlarım da yardım etmiyor zaten. tüm gün uyuyorum. çaresizlik özellikle, beni daha da sinirli yapıyor. ders de çalışamıyorum. o da sıkıntıya sokuyor. iki yılda ancak bitireceğim bölümü, 6 aya sığdırmak akıl işi değildi. christy yardımcı olacaktı, işi bıraktı. dün astral seyahatle yanına gittim. konuştuk olanları, üzülme yeniden denersin, sağlığını topla önce, psikolojik ilaçlar kullandığını biliyorum ama kreşte kullanan bir sürü insan var, en sakini sensin, dedi.

2 aydır iyi bir partnerim var. güzel bir çalışma ortamı oluşturduk beraber.

bu, sabaha karşıydı. bir ara uyandım, tekrar yattım. astral seyahate böyle çıkılıyor zaten. üzümlü kek ile boyutumuz, zamanların dışında bir yerde. christy ile konuştuğum gün, gerçek bir tarihe aitti. üzümlü krallık, zaman sarmalı dışında yer alıyor.

christy öncesinde, kucağında uyuyordum. kalk yoksa, çok fena yaparım seni, diyordu. aldırmadım. konuşmak istemiyordum çünkü çok öfkeliydim, hasta olduğum için de çok huysuzdum. bir baktım, karşı duvara fırlattı. gücüm yoktu. gelip geri alması gerekiyordu ama uyanmıştım, istediği gibi. gelip geri aldı.

benim sana, senin bana ihtiyacın var. o ilacı eninde sonunda bırakıp, bana geri döneceksin. boşuna kullanma şunu. beni silmeyecek, seni de bırakmayacağım, boşuna kürek çekiyorsun. asla gitmene izin vermem. o ilacı kullandığında, hep kaçarsın. sonra daha büyük dönersin.

bu bir azaltıp bırakma tedavisi, psikolojik durumum iyi olmadığından, beni nöbetlerden koruyor. seni de unutma tedavisi. psikolojik şiddetinden kaçıyorum, diyorum.

asla kaçamazsın.

sinirlenip, vurmaya kalkıyorum. o yapıştırıyor.

bunun hesabını gerçek hayatta soracağım üzümlü kek. karşına çıkınca, neler yapacaksın göreceğim, diyorum.

tehlikeli o şehir senin için artık, amerikan oldun, kaçırılırsın, diyor. türk pasaportumla gelirsem, hiçbir şey olmaz, diyorum.

ve gerçekten geleceğim. bol bol zamanım var. ülkemizin dibinde bir şehir. harika şarap bağları ve özel hayatı var. hiç de korkunç bir yer değil. yapacağım bunu.

göreceğiz bakalım, neler oluyor,

aslında biliyorum.

ardına bakmadan kaçacak. o yüzden birkaç gün gözleyeceğim.

buna hakkım var. her yerimi hacklemiş durumda. evimde bir kamera bile olabilir. gerçi olsa, evliliğimi görürdü. şüphesi kalmazdı.

uyusam iyi olur. ateş beynimi yiyor şu an.

gelecekte görüşürüz.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.