cutest in the galaxy.

simon miller’ın hem annesi hem de babası ile çok yakınım. alisha ile konuşuyoruz hep. tam bir saat veremiyor cumartesi günü, çünkü simon da benim gibi hasta kaç gündür. aynı sıkıntıları çekiyoruz ama o bebek olduğu için, yeri göğü yıkıyor. canı ne kadar ki. ben bile sürünüyorum. yatağımdan az önce çıktım, duş alabilmek için. çok üzüldüm ya. bebeğim benim. çok seviyorum bu oluşumu da. yüreğim acıdı.

sadece simon hasta değil, kreşin yarısı yok zaten. hastalıktan kırılıyoruz.kreşin 2-3 gün kapanması ve oyuncağından, elin değdiği her yere kadar dezenfekte edilmesi lazım. sadece oyuncaklar 1 gün sürer. çocuklar ve bebekler gelmeyince, kurum, para da kaybediyor. ayrıca minicik bebekleri, böyle ağlatmak, ne kadar doğru.

daha tam kışa bile girmedik.

eşimin ailesinin evinde, küçük bir resepsiyon vereceğiz. simon ve kennedy’nin ailesini çağırmayı düşünüyorum. blake ve lucas zaten noel zamanı gelecek. bir de william ile elliot var. gelirseler bir de onlar gelir.

bu sene noel hediyem, telefon yine ama şunu bilin, biz tonlarca para ödemiyoruz. eski telefonumu 1000 dolara saydılar ve kalanı 24 aya böldüler. en son telefonumu 2 yıl önce almıştım. sadece yaklaşık 300 dolar gibi bir paraya değiştirmiş oldum. telefon faturamı da ben ödemiyorum, ailece değiştirdik.

burada bir insan, bir kafede 1 hafta çalışmayla bile alabilir bu telefonu. 2023 yılında, daha güzel fotoğraflar çekmek istediğim için aldım. çok gezeceğim.

asıl noel hediyem, abd pasaportu. seyahat özgürlüğü. buraya geldiğimden beri, sadece vizesiz ülkelere gidebildim. hatta evime bile, bazen zor gittim, dönüş kağıdım olmadığı için.

ingiltere, romanya, bir de o yer.

bekle beni 2023 yazı.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.