yellow-red

tam hastalıktan kurtuldum derken, dün sabah, bambaşka bir soğuk algınlığı ile kalktım. covid tarzı bir sıkıntı gibiydi ama ev testinde bir şey çıkmadı. sürünerek çalıştım. simon miller da çok hastaydı, zaten birbirimizden aldık muhtemelen. doğum günü partisi 1 hafta ertelendi. haftaya çok mutlu birgün olacak. tek üzüldüğüm şey, yarın normalde boyne mountains’taki köprüden fotoğraflar alacaktım. hasta oluşumun üzerine yine yattı. bilmiyorum belki de, yarın ne olursa olsun gitmeliyim. kaçacak tüm sonbahar renkleri.

kırmızı mapple tree’min yaprakları dönüyor. amatör ruhu kaybetmemek ne güzel. hayatın anlamı galatasaray. bir hafta sonra, tam rengine dönecek hem çalı, hem de kırmızı ağaç. çalı aslında, artık çalı değil,

yeni telefonumu kaybetti ups. inanılır gibi değil. o da sinirlerimi çok bozdu. çünkü onu bekliyordum, sonbahar fotoğraflar için.

kreş her zamanki kreş. dün, yine canımı sıkacak şeyler oldu. karissa da ben yakın zamanda iş bakmaya başlarım, burasının insan seviyesi çok düşük, dedi. sonunda derdimi anlayan biri çıktı. haziran diyorum. rehire, çıkarım. uzun bir dinlenme ayırırım kendime. sonra başka bir iş bakarım. insanlardan gerçekten bıktım. dün zorla simon alındı elimden. çorapları yoktu, vermiyorum dedim, zaten hasta, alıp attılar toddler’a. yeniden döndüğünde öyle bir sarıldı ki. ağlayacaktım.

acı üzerine acı ekleniyor, çocuk kaybettikçe. cda’den de vazgeçtim çünkü 1 yıl zorunlu hizmeti var. bu kurumda, 1 yıl daha çalışacağımı sanmıyorum. ayrıca kesinlikle başka yere giderim, yaz tatilimden sonra. kreş alır mıyım bilmiyorum. hasta olmaktan, gerçekten çok yoruldum. yine alırım cda ama şimdi değil. üniversite öğrencisiyim zaten. orada da bitirebiliyorum.

kalan 8 aylık dilimde, çocuklarımla mutlu mesut zaman geçireceğim ve iyi ayrılacağım tabii ki. re hire çıkmak istiyorum.

tüm gün uyumalıyım, sıvı alarak.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.