lemax.

hafıza kaybetmelik uyumuşum. direktörüm aradı. yarın işe gel, ne olursa olsun, yerine koyacağım adam yok diye kızdı. ben de, hızlandırılmış tedavi uyguluyorum mecburen. kendime dönme dolap bakıyorum lemax’tan. her yıl mutlaka bir christmas village alırım, ya da hediye gelir.

bu yıl dönme dolap almayı düşünüyorum. henüz karar veremedim. belki de frankemuth’a giderim, nasıl gördüklerine ve ışık saçtıklarına bakarım. internetten tam anlaşılmıyor.

akçaağaç ağacım, kırmızı yapraklarını dökmeye başladı. denildiği gibi çok büyümedi 1 yıl içinde ama büyüyecektir nasıl olsa…

bu da balkabağım, sincaplarım hemen bir iki diş atmış. yarına kadar içini oymuş, tüm çekirdekleri yemiş olurlar.

yarın kesin gideceğim işe. bol bol uyumam, dinlenmem gerek. promethazine – dm, çok hızlı işe yarıyor. burnum ve sinüslerim ağrımıyor. yakın zamanda codein’ini içinden çıkardılar bunun. covid döneminde çok yazılınca, insanlar cılkını çıkardı.

halloween’i 29’unda çocuklarımla kutlayacağım. 31’inde ise tören var. saçlarım açık mı olsun, her zamanki gibi mi olsun, karar veremiyorum. büyük bir gün benim için. haklarım ve benefitlerim artıyor.

kayıp telefondan hala ses yok ama ne olursa olsun verizon yenisini göndermek zorunda. böyle şeyler de hep beni bulmaz mı, ben buna çıldırıyorum.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.