upper respiratory infection.

son zamanlarda, o kadar çok hasta oldum ki, ciddi ciddi kanser miyim diye düşünmeye başlamıştım. okullarda gezen bir virüs ile karşılaşmışım teper. viral respiratory infection. üst solunum yolları rahatsızlığı. 2-3 gün yatıyordum, okula gidiyordum, dönüşünde yine hastaydım. birkaç hafta sürebiliyormuş. onun acısını çekiyorum çünkü. hafta sonu da geçmeyince, covid testi yaptırmaya gittim aslında hastaneye. 31’inde törenim var. nasıl gireceğim o salona. bir şey varsa bile o güne kadar dinleneyim, dedim. neyse 2 gün off aldım. doktorun yazdığı ilaçlar, 2 günde beni ayağa kaldırırmış.

perşembe günü, doktorumla görüşmem vardı. eğer onunla konuşmaya devam edeceksen, seni 1-2 ay onun sana ulaşamayacağı bir yere koyabilirim, diye tehdit etti. ona karşısına çıkma planından bahsettim ama rüyamdaki üzümlü kek, her adımımı takip edebiliyormuş. asla beceremezsin, seni adım adım izleyen ben olurum, sen değil, dedi. doktorum bu kadar net konuşmamıştı.

ben de onu bir daha görüp, duyamayacağım fikrine alışıyorum şimdi. bunca yıl zaten olmamış. bundan sonra mı olacak. ne aptalmışım, yıllarca yazı, kışı beklemişim. hala yaz tıklamaları var. seven insan, 1 saniye beklemez görüşebilmek için. beni görmek istemeyeni, ben neden takip ediyorum.

yılın en karanlık evresine giriyoruz. 31 ekim yaklaştıkça, içim kararıyor. samhein yüzünden, çocukların şeker toplaması işin süslenmiş boyutu. o gün hayırlı birgün değil.

beni tanıyanlar, hayatımın 1 ve 3 rakamlarından oluştuğunu bilir. 31 ekim günü 10.30’da abd vatandaşı oluyorum. seçtiğiniz bir schedule yok. onlar hangi gün isterse bu arada. o gün içime karanlıklar basmaz umarım.

heyecanlıyım.

ve hastayım.

çocuk kalpli

One Comment Kendi yorumunu ekle

  1. BBYCGN dedi ki:

    ♥️🐱 🐱

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.