to the full.

kreşi sevmemin, bir nedeni daha var aslında. insan görüyorum ve bu insanlarla sıcacık ilişkilerim var. tabii ki, çalışma arkadaşlarımdan bahsetmiyorum. bebekler, çocuklar ve aileleri. tek tek kutlamaya geldiler beni. öyle mutlu olmuşlar ki. özellikle biri öyle bir sarıldı ki, ben bu kadar sevinmedim, buna ne oluyor diye güldüm. çevrem genişledi kreş sayesinde. gerçekten güzel bir şey. sadece vatandaş olmak değildi sanki, buradan biri olmaktı o sarılış…

ufak bir kutlama yaptık eşimin ailesinin evinde. uyku saatim gecikti ama birkaç gün önce yazdığım gibi, artık çevremde daha önce göremediğim şeyleri görüp, onlar için şükredeceğim kasım ayı boyunca. bir yandan da, tüm ay, noel hazırlıkları yapacağım.

sonunda, telefonumu, aktive ettim bugün. aslında çok kolaymış. sadece iki telefonu yan yana getirmek gerekiyor ama bana ilk yollanan telefonun, sıkıntısı vardı e-sim ile ilgili. lakin gerçekten merak ediyorum. türkiye veya başka bir ülkeye gitsem, başka hat kullanamayacak mıyım? gidip bir daha telefon mu alacağım. burayı gerçekten anlamadım.

yarın da ilk noel oyuncağım geliyor.

dolu dolu bir ay olacak.

kendime söz veriyorum.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.