kalbim kanayacak.

bu aralar hep kabus görüyorum ama birkaç gün önce, hayatımın en büyük sürüngenini gördüm. her zaman görürdüm ama bu büyüktü ve beni ısırdı. bu dini bir rüyadır. uyarıdır. düşmanların var, sana bir şey olacak, kötü niyetli biri, arkandan bir şey yapacak, dikkat et, demektir.

birkaç hafta önce, eski asistanım, sam beni şikayet etmişti. sadece, kendi odamı aramıştım ve kaç bebek ve öğretmen olduğunu anlamaya çalışmıştım. çünkü sınıfıma dönmem gerekiyordu ve başka sınıfta sıkışmıştım. sistemde görünmüyordu. ayrıca onu değil, takım arkadaşım karissa’yı aramıştım. sınıfta olduğunu bile bilmiyordum. sisteme girin bilgileri dedim ama kesinlikle en ufak kötü bir niyetim yoktu. ratio olayını denkleştirmeye çalışıyorduk. bana ne yapacağımı söyleyemezsin dedi ve beni şikayet etti.

o gün ashley beni tehdit etti, tek bir şikayet daha olursa, seni o sınıftan alırım, dedi. öyle üzüldüm ve derinden bir ah çektim ki. allah belalarını versin demedim, çok daha fazlasını istedim, derinlerden geldi o istek, derin bir ahtı, bana şu an yaşattıkları sıkıntının bin katını yaşasınlar, dedim.

bugün bir şey oldu. cps yani, children protect service geldi. sam hakkında, çocuğa kötü davranma hakkında şikayette bulunulmuş. bugün hem çocuğu, hem onu ziyarete geldiler. ben karissa geldiğinden beri sam’le hiç çalışmadım. aradığım gün geçici olarak ordaydı. çocuğu da 1-2 ay önce mezun ettim ve bir yukarı sınıfa gönderdim.

olayla alakam olmayacağı kesinken, sam, sen mi şikayet ettin diye bana, geldi. ona kibarca açıkladım, yapsam maddy için yaparım, seni uzun zamandır görmüyorum bile, dedim.

yarım saat sonra, bölge direktörü iletişime geçti benimle. şu an direktörlüğümüzü yapıyor geçici olarak. ona da aynı cevabı verdim, yapsam maddy için yapardım, ilk bebeklerime kötü davranıyordu, şimdi yine sınıf verdiniz, yine aynı şekilde devam ediyor. 1 yıldır bağırıyorum, yönetimden 3 kişi ile konuştum ama beni kimse duymuyor, dedim.

bunu bilmiyordum, teşekkür ederim, dedi.

ashley’in, bu olayı, bölge direktöründen sakladığını anladım. aslında christy de saklamış onunla beraber ama o şu an yok. ashley’nin elinde patlayacak.

sam’e gelince. kovulacak. çünkü çocuğun ailesi ve cps, başka türlü ikna olmayacaktır. kurum bunu da örtemez.

lakin…

biri, bu olayı benim üzerime atmak istemiş. aklıma tek kişi geliyor. ufacık bir beyni olduğu için, bu kadar gerizekalı bir planı ancak o yapabilir. kısa süre önce de, sınıfımdan kovmuştum.

ben ise. yoruldum. çok yoruldum. dayanabildiğim kadar, çocuklarım için dayanacağım, sonra da bırakacağım. umarım haziran’a kadar olur. gerçekten çok önemliler benim için.

kalbim kanayacak ama dayanamıyorum artık.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.