paddington.

kasım’a harika başlasam da, devamı pek öyle gitmiyor. işyerindeki gerizekalılarla, nereye kadar çalışacağım belli değil. bir tek karissa var şu an beni orada tutan, bir de bebekler ve çocuklar. yerel direktörümüzün de hatrı var. olaylar netleşiyor. tahmin ettiğim gibi şikayet eden maddy çıkmadı, kurumdan ayrılan ve öç almak isteyen biri çıktı ama ne, maddy, şikayet edene yardım etmiş. beraber etmişler. bugün de kimse çocuk kalpli ile çalışmak istemiyor diye bir dedikodu döndü, karissa molaları yapınca. karissa, kendi istemiş. benimle bir sorunu yok.

ya sizin hiç mi hayatınız yok? varsa yoksa ben, yeter defolun gidin başımdan diye bağıracaktım. nedir bu ya, hastalıktan kurtulamıyorum moral bozukluğundan. bağışıklık sistemim, yerle bir olmuş durumda. hayatım, çalış, eve gel, uyu şeklinde devam ediyor. tüm haftasonu da uyudum. dün de uyudum, bugün de erken gelip yattım.

iki tane çocuk seveceğim diye, düştüğüm durumlara bak. dün gece geleceğe gitmiştim yine, hazirana kadar, hala orada çalışıyordum ama haziran’da ayrılmaya karar veriyordum. umarım böyle olur. olması gereken gerçekten bu.

kendi halimde, ne şirin bir insandım şu işe başladığımda. gerçekten kimseye selam bile vermiyorum artık. çünkü öyle çok dedikodu duydum ki ardımdan. hiç kimseye güvenmiyorum. sadece karissa şimdilik. umarım ondan bir kötülük gelmez ama gerçekten iyi bir insana benziyor.

kendimi paddington gibi hissediyorum. bir yerlerde iyi bir insan bulacağım umuduyla, londra sokaklarını sırasıyla geziyorum sanki ama kimseyi bulamayacağım, ailem yardım edecek yine.

sam’i ben de şikayet ettim bugün. soruşturma altında. 2 kişi şikayet etmiş. 3.yü de ben vurdum. haziran ayında, elliot’u çekip bağırmıştı, dedim. sıkıldım anakondalığından. bugün, benimle çalışmak istemediğini söyleyen gerizekalı o. ben bayılıyorum sana. tüm gün çalışmıyorsun. her şey yarım yamalak. zaten şu soruşturmadan sonra, benim odama girmeni istemem ki ben. gözüm gibi bakıyorum o çocuklara.

alakasız ama benim bu paddington ayısından almam lazım londra’ya gidince.

çok sevimliymiş bu arada.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.