this bunny belongs to lucas.

noel hazırlıkları olarak, ilk christmas villagelerimi ve bush brothers’ların hediyelerini hazırladım. bu oğluşum lucas’ın tavşanı. tavşanları çok seviyor. bu sene uslu durursan, kimseyi ısırmazsan, santa sana tavşan getirecekmiş, dedim. ısırmayı bıraktı ama tükürmeye başladı. yine de sözünü tutmuş sayılır çünkü ısırdığı yerler kanayıp, morarıyordu.

işte banisi…

kardeşi ile ikisini de teddy bear yapacağım aslında. gerçek plan bu.

böyle küçük küçük şeyler gördükçe de alıyorum yine onlara…

yalnız blake, oyuncaksız kaldı. birkaç küçük ferrari ya da küçük kamyonla, bu işi çözeriz diye düşünüyorum.

annem geldiğinden beri, yeni odamda uyuyorum. henüz yorganım kargoda olduğu için, ağır battaniyelerimle yatıyorum ama öyle iyi geldi ki altında ezilmek veya battaniyenin bana sarılması. hala biraz hastayım ama vücudum rahatlamış gibi. bugün yerine, dün kutladık thanksgiving’i. iyi ki öyle olmuş çünkü bugün, ışıkları almak istiyorum. yarın ağacı dikeriz, salonun ortasına. sonra üzerine gelsin küçük oyuncak ayılarım. bu yıl, sıcak beyaz ışık çalışacağım. her sene renkliden fenalık geldi. farklı bir şey olsun istiyorum.

son 3 çalışma günü. ertesinde 11 günlük tatil. düşündükçe içim ısınıyor. partiler de olacak. vatandaş olmamı kutlayacağız, ona sevdiğim bebeklerimin hepsini çağırdım. eşimin annesi de, evi süslemiş olacak zaten. bizim eve ise, şu an sadece bush brotherslar geliyor ama her sene noel’den sonra beccalar ile de kutlarız.

güzel olacak bu noel devresi, beklentisiz olduğu için binbir sürprizle karşılatacak beni. akşam, kreşin olduğu alanda noel ağacı ışıklandırması var ama şu an yağmur yağıyor. eğer durursa, orada alacağım soluğu. kreşimizdeki tüm bebekler, o alanda yaşıyor. kesin görürüm birkaçını.

annemin gelmesi, bambaşka bir huzur. her attığım adım, onu mutlu etmek için. umarım harika anılarla evine döner.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.