sewing.

tüm gün odamda yatsam da, annemle çıktığım ufacık urgent care çıkışında, yine eczaneden bir şeyler topladık. ilki bu tilki oldu. içine en sevdiğim çikolatalarımı dolduracağım. şu an içinde, sadece sıcak çikolata var.

christmas village house’larım ise hazır. evet bu yıl biraz abarttım ama black friday’de, hepsi yarı fiyat olunca, tüm rafları doldurdum

kalan zamanımda da, camlarıma asacağım çelenklerime, ayılarımı dikmeye başladım. sürekli parmaklarıma batıyor iğne. o kadar da beceriksizim. pencerenin altlarındaki çiçeklikleri söktük. böyle bir durumda, daha güzel görüneceğini düşündüm. daha bir süslü olmalıydı.ayılar harika bir hava katacak. her yıl geliştiriyorum kendimi. kimbilir gelecekte, daha

nelerim olacak.

biraz gücüm daha olsa, duş alıp, yatağıma yeni nevresimlerimi sereceğim ama ağır battaniyelerle de çok mutluyum bir yandan.

yarın, parade’e katılmayı çok istiyorum ama başarabilir miyim bilmiyorum gerçekten. zor. dinlenmezsem, zatürreye dönecek. öyle dedi bugün doktor. annemin şansızlığı diyorum. yarın ağacı kuracağız ama beraber. eğlenceli olacak.

bugün uyuyarak geçti. aldığım ilaçlar hemen tesir eder diye düşünmüştüm ama sabah nasılsam, şu anda da öyleyim.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.