white christmas.

en beyaz noel, kesinlikle bu olacak. 2 gündür aralıksız yağdı, birkaç gün ara verdikten sonra, daha da çok yağacak. heyecanlıyız, bekliyoruz…

çılgın bir alışveriş haftası. bu yandan biraz şanslıyım ben, aileler hediye kartları getirdiği için. şu an sadece bush brothers’ların hediyeleri hazır. yarın, geçen hafta sinsiliğinde kaybolduğum mavi gözler, bu sefer benim gözlerimde, o bıkmışlığı ve umursamazlığı, ne haliniz varsa görünü, görecek. hiçbir yerine adımı yazmadım kutunun. santa’dan deyip geçtim. önemli olan lucas’ın sevinmesiydi zaten. başka bir şey değil. bunny’sine kavuşuyor oğluşum.

sevdiğim tüm çocukların ailelerine, facebook mesajı yolladım. içinde jamie de vardı. baksın görsün bakalım, tek çocuk onunki miymiş? sadece onun çocuklarını sevmedim ki ben. hepsi de gerçek hayatta görüşeceğiz yazmış. bir tek jamie yazmamış, okumamış ya da okumak istememiş.

sabahtan beri, üniversiteden ders almaya çalışıyorum. online aldığımı, gerçek sınıfa dönüştürmeye çalışıyorum. umarım olur. bomboş kalmak da kötü.

çocuklarla son 2 hafta ama son hafta olmasını isterdim. gücüm tükendi. hele yarın yine 2’leri alırsam, gerçekten bittim. zaman geçmiyor orada. umarım floater olurum ve her sınıfa girerim.

kara kış başlıyor…

her yerin beyaz olması ise, ruhumu serinletiyor.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.