merry, jolly, joy.

kar fırtınası sebebiyle, 4 günlük noel tatiline attık kendimizi. dışarıda kardan çok, rüzgar var. karlar sürekli oradan oraya uçuyor. bense bol bol uyuyup, bebeklerimden aldığım hediye ve kartlara bakıyorum.

salı günü bir bu kadar daha olacaktır. aileler genelde, cuma günü getireceklerdi. kreş kapanınca, salıya sarktı ama bu aldıklarım bile bana sonsuza kadar yeter. tek üzüldüğüm bir şey var, o da bush brothers’lardan bir kart bile gelmemesi ama sorunu, çok uzaklarda aramaya gerek yok. maddy onların dadısı. çarşamba akşamı onlara bakmış. allah belasını versin diyorum sadece. tüm kariyeri, benim cps’i aramama bakar. bir insan bu kadar aptal olabilir ama neden, jamie’nin kıskançlığı da olabilir. bilmiyorum ama kesinlikle kaybettim bush brothers’ları. jamie hakkında bir kaç söz daha söyleyebilirim. lucas’ı sürekli sert bir şekilde çekiştirmesi, hep ilgimi çekmiştir. tamam yaramaz ama o bir çocuk. jamie’nin instagram’ında, sadece biralarla fotoğrafları var. hamileliğinin ardından da, inanılmaz kilo almış. zihni gerçekten hasta olabilir.

elimden bir şey gelmez. çok sevince olur bunlar. bu hep böyle olmuştur. herkes kötü davranmaya alışık.

olabildiğince mutlu ayrılmaya çalışıyorum. 4 günüm daha kaldı. sonra kuşlar kadar özgürüm. okuldan ders aldım. 7 ocak’ta college’a dönüyorum. yarı zamanlı, evden yapabileceğim bir iş bulacağım. kennedy’nin annesi recruiter, gel ben sana yardımcı olurum, dedi.

şu rüzgar bitse de, karın tadını çıkarsak.

çocuk kalpli

2 Comments Kendi yorumunu ekle

  1. cindy knoke dedi ki:

    Merry Christmas! 🔔🎉🎅🎁🎄

    Liked by 1 kişi

    1. Merry merry to you and yours! “May the true spirit of Christmas shine in your heart and light your path.” “Wishing you a season that’s merry and bright with the light of God’s love.” “May this season find you among those you love, sharing in the twin glories of generosity and gratitude. 🔔🎉🎅🎁🎄

      Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.