gece yarısı bloğu.

bugünlerde, uyku döngüm, çok bozuldu. bozulmasına sevindiğim bir gece yine de. insanların, kiliseden çıkar çıkmaz, hemen noel aile fotoğraflarını paylaştığı bir gece. kim 1 yıl içinde, ne kadar büyümüş, merak ediyor insan.

kar yağışı sonunda durdu. acaba, noel kutladıktan sonra, kar oynamaya çıkar mıyız? çıkmalıyız bence. tüm süsler kar altında kaldı gerçi. eşimin annesinin kapısı da, nasibini almıştı:

rüzgarın da etkisiyle, karlar her yere doluyor. lapa lapa dediğimiz türden bir kar yağmadı. hep ince ince yağdı ama rüzgarla birlikte, havada, duman gibi oradan orada süzüldüler. bazı yerlerde daha çok kar var bu yüzden.

bir yataktan kalkıp, diğerine yatıyorum. sanırım gece uykuları için büyük yatağı, öğle uykuları için daybed’i seçmeliyim.

yalnız tatil ne güzel şeymiş. haftaya 4 günüm kaldı. bir süre dinleneceğim, içime fenalık gelene kadar, evde netflix izleyip video oyunu oynayacağım.

çok yorulmuşum. gerçekten çok yorulmuşum. en son olan kötü şey, olmasa bile ben bitmiş haldeymişim. neydi öyle sabah 7’de gir akşam 5’te çık. yarı zamanlı iş mi kalmadı.

böyle gece yarısı uyanıp blog girdim işte.

yine uyuyayım.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.