bush boys.

geciken hediyeler ve kartlar, gelmeye başladıkça yüzüm biraz daha güldü bu hafta. perşembe günü okuldan erken çıkmıştım, yarın okul olmayacağını ailelere yazmıştık. böylelikle bush brothersları göremedim noel’den önce. meğer, çıkışa yetiştirmişler hediye kartımı. yani çok özel bir şey değil. arkadasında bush boys yazması dışında, herhangi bir değeri yok ama wesley getirdi oğlanları, hediyeler için teşekkür ettirdi bugün. söylemezler sanıyordum. lucas deli olmuş bunny’sine. yemek masasına bile onunla oturuyormuş.

benim de hediyelerim geliyor. bu yıl sadece kendim, 3 tane christmas village almıştım noel öncesi. o yüzden christmas village gelmedi ama başka sevimli şeyler var. eşimin aldığı bb-8 robotu, bir de bir peluş oyuncak hala kargoda. peluşu daha çok merak ediyorum. neyse, öyleyse ben de ilk pijamalarla başlayayım çünkü az önce geldi pijamanın üstü ve beni çok mutlu etti.

peanut tişörtü

bu da altı olacak, vermont pijamam. giyip, ayıcık çikolataları yiyorsun. (bunu ben uydurdum) ilk bunları kullanarak başlıyorum. o yüzden ilk paylaştığım noel hediyeleri bunlar olsun.

bugün çok zor gittim işe. istemiyorum diye bağırıyordu tüm vücudum. gece de iyi uyuyamadım. ne gücüm ne de isteğim var işe gitmek için zaten. yine bir şeyler de dönüyor. yine toddler sınıfında bir olay oldu ama yapan, bu sefer maddy sanırım. gitmeden önce canım sıkılacak gibi. gelir bana sorarlarsa cps’ten, gerçekleri söylerim, onu hiç korumam çünkü zaten bir gözüm arkada kalacak. tüm bebeklerim elinde ama yine de tatsızlık olacak. çirkinleşecektir.

doğru bir zamanda ayrılıyorum. her açıdan. tam bir kaos yeri kreş şu an. en son olmam gereken yer. 30’unu iple çekiyorum. cuma günü kuşlar kadar özgür kalacağım ve 1 ay, evimden bile çıkmayacağım.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.