you never know dear.

gerçekten seversen, sevdiklerini ömrün boyunca korur, yanında olursun. bugün çok ilginç bir şey oldu. child protection service beni aradı. ben onları aramayı düşünüyordum aslında. başka birisi şikayet etmiş maddy’i. dün belliydi zaten bir şey olduğu. yaptığı her türlü pisliği anlattım. 2 ay içerisinde, kreşten koşarak ayrılacak ruh haline kavuştuğuma da. bıktım ben bu insanlardan.

ailelerden hediyeler geliyor. bugün beni şaşırtan. jamie oldu. bazen tam zamanıymış, dedim içimden. günahını almışım meğer, gerçekten işle ilgili sorunları varmış. wesley’in gözlerindeki o sinsi bakışı bilmiyorum hala ama jamie bugün bana sarıldı. kucağında da blake vardı. o yazamadığı için özür diliyordu ama ben her şey için teşekkür ediyordum. 1.3 yıl. rüya gibi geçti oğulları sayesinde. diğer bebekler de vardı ama onlarınki başkaydı.

ama ayrılmanın tam zamanıymış jamie. öyle bir sarıldın ki ve bana, en son ne zaman böyle sarılındı hatırlamıyorum bile. gözlerim doldu. öyle içime işledi. bir şeylerin öyle yoksunuyum ki, çocuklarının yüzüne baka baka, ona aşık olacaktım duygusal olarak az kalsın. çocuklarının yüzü, mimikleri, ona ait.

tam zamanında gidiyorum. böylelikle sadakat yeminimi tutabileceğim.

iyi yanından bakıyordum bugün. 1 yıl 3 ay. öyle güzel anılarla dolu ki. hele ki, blake ve lucas’ın en şirin zamanlarında yanında olmak. simon adamın en sevimli zamanımda bana sarılışları, william’ın koşarak üzerime atlayışı.

artık grand rapids büyük bir yer değil benim için. onları her zaman görebileceğim bir yerde yaşıyorum. seasonal olarak döner miyim bilmiyorum. böyle insanın adını kötüye çıkaracak bir kurumda çalışmak istemiyorum sanırım.

ailelerin de yakında haberi olacak olanlardan. maddy’nin bu işten sıyrılabileceğini sanmıyorum. zaten düşmanlarım da var. maddy’nin dostları hepten üzerime gelecektir. en iyisi, allah belanızı versin, bu çocuklar kurtulsun elinizden diyip gitmek.

yarın gerçekten hayatımın en mutlu günü. öyle mutluyum ki. bugün bile mutluydum sadece 1 gün kaldığı için.

çok mutlu olduğum doğru ama kurumda benden çok şey götürdü.

peanut pijamamı giyip, çikolatalarımı yedim. eski alışkanlık, perşembe günlerini çok severim.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.