please, look after this bear, thank you.

gerçekten evden dışarı adım bile atmıyorum dediğim gibi. tüm alışverişi de online yapıyoruz. 1 haftadan fazladır, karanlık bir hava var. uyumama daha da çok yardım ediyor. bugün, son kalan hediyelerim de geldi. gelmeyen tek bb-8 robotu oldu ama onu da gönderecek mağaza gerçekten bıktırdı. daha kargoya bile verilmemiş. ellerinde olmayan ürünü satmışlar. ben de onun yerine backbone aldım. playstation oyunlarınızı, telefonunuzla oynamaya izin veren bir alet. bb-8’den de vazgeçmedim ama ufağını aldım. simon’la oynarken, ebatı küçük olan bile, büyük alan istiyor oynamak için. öyle bir alanım yok evde. o kadar pahalı bir şeyi de sokağa çıkarmam açıkçası. yazın köpeklerimizi deli edeceğim küçük robotla. küçük parçalansa da üzülmem.

hala açmadığım hediyeler var ama çoğu bardak ve tabak muhtemelen. her yıl düzenli bir şekilde alınıyor. kırıyoruz yıl içinde. sakarlıkta ikimiz de dünya markasıyız eşimle. annem beni mutfağa sokmaz bu yüzden. zaten bir kere evde yalnız bıraktı, onda da yazlığı su bastı, mutfak musluğunu açık bıraktığım için. 2 yıl olmuş. şimdi düşününce komik geliyor. kadın, kaç yıldan sonra ege’den yazlık aldı. mahvettim.

en çok sevindiğim hediye, paddington, oldu. bu akşam onunla uyurum muhtemelen. şu an ruh halimi anlatıyor. gizli bir yardım çağrısı notu ile, kaybettiği bebeklerin ailelerine, beni sakın bırakmayın mesajı. gelir gelmez instagram story’mde paylaştım.

iki numara da ise, çikolatalar var. bu ayıcıklı çikolatalar, easter’da çıkanlardan daha iyi oluyor noel’de. sebebini bilmiyorum.

3 numara da ise, ayıcıklı, çok güzel bir çanta var. görünce içim ısındı.

bu kadar üzüleceğimi biliyordum, zaten aylarca dayanmamın sebebi, bugünleri yaşayacak olmamdı ama hem özel hayatımdaki sorunlar, hem de kreş eklenince, taşıyamadım.

çok ama çok üzgünüm.

annem, en güzel zamanlarına denk geldin. o yüzden diyor.

en güzel zamanlarıydı gerçekten.

çok güzel şeyler yaşattılar.

hayatımın bambaşka bir yeriydi.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.