backbone.

son noel hediyem de geldi. playstation konsolunuzdaki oyunları, başka yerlerde de oynamanıza izin veren bir sistem bu. bir nevi nintendo switch’e döndürüyor telefonunuzu, iphone yardımı ile.

ortada görülen şey bir iphone aslında.

yarın itibarı ile umarım yas biter ve noel hediyelerimizin bir parçası oluruz artık. 2-3 gün doğru dürüst uyuyamadıktan sonra, tüm hıncımı 4 gün 24 saate yakın uyuyarak çıkardım. benim hep böyledir. uyuyamadıklarımı, mutlaka uyurum.

uyudum da…

uyumam da iyi oldu, travmalarımı atmam için. rahatladım. bıraktıklarımın, en güzel hatıralarını, yanıma alıp, ayrıldım o yakın geçmişten. 1 yıl 3 aylık süren, güzel bir maceraydı. güzel bir tecrübeydi. onları hiç göremeyeceğim doğru değil. hepimiz aynı semtin süpermarketini kullanıyoruz. bahar gelince, dolulaşacaklar oralara. karşıma çıkacaklar hep.

okuldaki derslerimi düşürdüm. şu an yapamayacağımı fark ettim. hiçbir şekilde üzerime stress binsin istemiyorum. birkaç ay, uygun bir yerde çalışıp, biraz daha para biriktirerek, gezmek en güzeli.

geçmişe kızgın olmayacağım artık. uykusuzlukta yazdıklarım, beni her şeyden çok mutsuz etti ama insanların verdiği hasar, tıpkı o yazılanlar gibi bana. ben, kıyameti koparmıyorum diye ne var. kişiliğime yakışmıyor, bunları söylemek öyle çok zor değil.

bir insan, son nazikliğine kadar kırıldı.

artık kırar.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.